Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: +48 22 660 38 00 recepcja@odent.pl

dr n. med. Magdalena Janczarek - Odent

dr Janczarek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym a także Uniwersytetu im. Semmelweisa w Budapeszcie. Staż podyplomowy ukończyła w Hospicjum im. Małego Księcia. W roku 2016 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Obecnie asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Lublinie.

Interesuje się szczególnie stomatologią zachowawczą i endodoncją, a także stomatologią dziecięcą. Pani Doktor szczególnie lubiana przez małych pacjentów, dla których ma wiele cierpliwości i uśmiechu.
Leczy zachowawczo dzieci w narkozie. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Możliwe konsultacje i dalsze leczenie w języku polskim, angielskim i francuskim.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę