Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. dent. Natalia Poszumska - Odent

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Swój zawód traktuje nie tylko jak pracę, ale jako prawdziwą pasję, w szczególności ortodoncję. Stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i zapewnić w pełni profesjonalną opiekę swoim pacjentom. Uczestniczy w kursach ortodontycznych, ogólno-stomatologicznych oraz konferencjach skupiających się na tematyce stomatologii estetycznej i zachowawczo-endodontycznej.Ponadto uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Dodatkowo przez cały czas poszerza swoje umiejętności w zakresie leczenia ortodontycznego, które od ponad 3 lat jest jej pasją i głównym kierunkiem z zakresu stomatologii, w którym nieustanie poszerza swoją wiedzę oraz kwalifikacje, aby jak najlepiej leczyć swoich pacjentów oraz zapewniać im najlepsze efekty leczenia.

Jej wizyty oprócz najwyżej jakości leczenia, charakteryzują się spokojną i sympatyczną atmosferą. W swojej pracy stawia zdrowie pacjenta na pierwszy plan. Lubi rozmawiać ze swoimi pacjentami, tak aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i świadomie uczestniczył w procesie leczenia. Uśmiech i zadowolenie pacjentów jest dla niej kwintesencją jej pracy.
Prywatnie jest wielbicielką fantastyki, motoryzacji, a od lat jej największą pasją jest jazda konna.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę