Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. stom. Gustaw Baranowski - Odent

Ukończył studia  medyczne w Warszawie na Wydziale Stomatologii w 1999, staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Centrum Stomatologii.

Uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej  w 2007 roku. W okresie od 2002 do 2007  pracował w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym  jako chirurg stomatolog. W 2012 roku otrzymał  certyfikat z Curiculum Implantologicznego z Frankfurtu (Uniwersytet Goethego Frankfurt am Main). Uczestnik licznych kursów i sympozjów naukowych. W swojej codziennej praktyce rozwiązuje wszystkie skomplikowane przypadki z zakresu chirurgii, implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Rozwija mikrochirurgię endodontyczną i ortodontyczną.

 

Jest członkiem OSIS (Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej). Jego nadrzędnym celem jest pomoc drugiej osobie.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę