Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: +48 22 660 38 00 recepcja@odent.pl

lek. stom. Magdalena Michałkowska - Odent

Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie. Zajmuje się kompleksową diagnostyką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, protetyką i implantoprotetyką.

Już na studiach zaczęła rozwijać swoją pasję związaną ze stomatologią odtwórczą. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne w kierunku stomatologii estetycznej, protetyki i implantoprotetyki a także medycyny estetycznej, uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach praktycznych w kraju i zagranicą.  W swojej pracy dąży do rekonstrukcji prawidłowej funkcji układu stomatognatycznego, tj. prawidłowego kształtu i funkcji zębów, zgryzu, przyzębia i stawu skroniowo- żuchwowego, odtworzenia perfekcyjnego efektu wizualnego, kształtu, koloru zębów, przywracając pacjentom piękny uśmiech. Praca to jednocześnie jej hobby.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę