Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: +48 22 660 38 00 recepcja@odent.pl

lek. stom. Waldemar Świrszcz - Odent

Absolwent dwóch uczelni medycznych w Polsce. Dyplom lekarza stomatologa uzyskał w 2005 roku w Akademii Medycznej w Białymstoku, a w 2008 roku ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując dyplom lekarza medycyny. Ostatni rok studiów medycznych odbył na wydziale medycyny na Universität zu Köln w Kolonii, gdzie jednocześnie odbył półroczny staż w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Plastycznej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii.

Nieustająco dąży do perfekcji w dziedzinie stomatologii i medycyny estetycznej. Ortodoncją interesuje się od wielu lat, pomaga swoim pacjentom w osiągnięciu pięknego i zdrowego uśmiechu. Rokrocznie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kongresach ortodontycznych prowadzonych przez wybitnych wykładowców z całego świata. Absolutny pasjonat swojego zawodu i profesjonalista w każdym calu, nieprzerwanie wyznaczający sobie nowe cele na polu naukowym jak i w przypadku własnych umiejętności. Charakteryzuje się niezwykłą otwartością na świat i ludzi, dzięki czemu ma fantastyczny kontakt z pacjentami. Barwna postać o szerokim wachlarzu zainteresowań; żeglarz, nurek, podróżnik. Pasjonuje się również muzyką, fotografią i kulturą Wschodu. Biegle włada językiem polskim, angielskim, niemieckim i w stopniu zaawansowanym również rosyjskim.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę