Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

dypl. fizjoterapeuta Piotr Połowniak - Odent

Ukończył Wyższą Szkołę Fizjoterapii w Warszawie otrzymując tytuł Magistra Fizjoterapii. Kontynuuje naukę w Flanders International College of Osteopathy (FICO) - w Centrum Kształcenia Osteopatycznego.

Zajmuje się terapią manualną stawów skroniowo-żuchwowych oraz bólami kręgosłupa i zespołami bólowymi pochodzącymi od kręgosłupa.
Każdego pacjenta i jego problem rehabilituje w ujęciu holistycznym. Zajmuje się leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych: bruksizmem , zaciskaniem zębów, bólami twarzy, szumami usznymi i nawracającymi bólami ucha, bólami szczęki, szczękościskami. Pracuje z uszkodzeniami mechanicznymi i przeciążeniowymi zarówno stawów obwodowych (stawy barkowe, biodrowe, kolanowe i inne) jak i tkanek miękkich (mięśnie, więzadła, ścięgna). Przywraca sprawność w zespołach bólowych kręgosłupa: rwa kulszowa, rwa ramienna, skrzywienia kręgosłupa, dyskopatia, odkręgosłupowe bóle głowy.
Prowadzi rehabilitację przygotowującą do operacji ortopedycznych, stomatognatycznych oraz rehabilitację pooperacyjną.

Dyplomy:

  
 

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę
Call Now Button