Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. dent. Karolina Szczepaniak-Chudzicka - Odent

 

Absolwentka wydziału lekarsko - dentystycznego Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz profilaktyki, dużą satysfakcję sprawia Pani Doktor praca z dziećmi. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych. 

 

Szczególnym zainteresowaniem darzy stomatologię dziecięcą. Praca z najmłodszymi sprawia jej wiele radości i satysfakcji. Ma świetny kontakt z dziećmi i wesołe usposobienie, dzięki czemu cieszy się ich wielką sympatią.

Pani Doktor dokłada wszelkich starań aby wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, a zabiegi były wykonane rzetelnie i z największą dokładnością oraz starannością. Każde nawet skomplikowane leczenie tłumaczy w jasny i przystępny sposób.

Specjalizuje się w bezstresowym i bezbolesnym leczeniu z wykorzystaniem gazu rozweselającego oraz przeprowadza leczenie w narkozie.

Dyplomy:

 

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę
Call Now Button