Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. stom. Magdalena Michałkowska - Odent

michalkowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie. Zajmuje się kompleksową diagnostyką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, protetyką i implantoprotetyką oraz ortodoncją.

Już na studiach zaczęła rozwijać swoją pasję związaną ze stomatologią odtwórczą. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do problemu pacjenta i dąży do rekonstrukcji prawidłowej funkcji układu stomatognatycznego, tj.:

- właściwego kształtu i funkcji zębów,

- zgryzu,

- prawidłowej funkcji stawu skroniowo- żuchwowego,

- zdrowego przyzębia,

- odtworzenia perfekcyjnego efektu wizualnego, przywracając pacjentom piękny uśmiech.

 

Stale pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne w kierunku stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, implantoprotetyki oraz medycyny estetycznej,  uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach praktycznych w kraju i zagranicą. 

Uwielbia swoją pracę i szanuje swoich pacjentów. Szczególny podziw ma zawsze dla odwagi tych najmłodszych.

Dyplomy:

 

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę
Call Now Button