Wady zgryzy oraz różnego rodzaju wady szczękowo-twarzowe to problem, który dotyczy coraz większej liczby osób. Istotne jednak, by nie pozostawiać go bez odpowiedniego leczenia, gdyż wszelkie nieprawidłowości w uzębieniu to doskonała pożywka dla bakterii i rozwoju próchnicy. Kluczową rolę w leczeniu tego rodzaju schorzeń odgrywa znalezienie odpowiedniego lekarza ortodonty. Jak go znaleźć?

Dobry ortodonta Warszawa

Prawidłowo wykonane leczenie ortodontyczne wymaga wizyty u wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty. Aby takiego znaleźć, warto zapytać o dobrego ortodontę innych osób, które miały już okazję korzystać z tego rodzaju usług. Dlatego też należy przede wszystkim skonsultować się ze znajomymi, czy jest im znany jakiś dobry ortodonta.

Ortodoncja w ODENT

Godnym uwagi miejscem na leczenie ortodontyczne jest nasze warszawskie Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT, które specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym i implantologicznym. Idea, która przyświecała założeniu centrum ODENT to chęć zapewnienia leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalizuje się w różnych obszarach stomatologii, przez co gwarantuje doskonałą realizacje usług dentystycznych. Ponadto nasza placówka ODENT wyróżnia się nowoczesnymi gabinetami i wyposażeniem medycznym, a także doskonałym zapleczem.

Ortodoncja to główna specjalizacja Centrum ODENT. Świadczy ono usługi z zakresu leczenia wad zgryzu, wad ortognatycznych, rozszczepów oraz zabiegów profilaktycznych. Oferta ODENT jest kierowana zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci. Dlatego też w przypadku, gdy pacjent posiada zęby krzywe, zachodzące na siebie czy też nadmiernie wysunięte do przodu lub wychylone do tyłu, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem ortodontą.

Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej w ODENT, lekarz przeprowadza szczegółowe badanie stomatologiczne pacjenta i diagnozuje ewentualną wadę zgryzu. Wykonuje także zdjęcie rentgenowskie, zdjęcia cyfrowe wewnątrz i zewnątrzustne oraz pobiera wycisk uzębienia, który umożliwia mu wykonanie modelu ortodontycznego. Następnie przygotowuje plan leczenia ortodontycznego, który przedstawia pacjentowi.

Dobry ortodonta Warszawa to bez wątpienia Centrum ODENT!