Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. dent. Piotr Gutowski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył studia doktoranckie oraz staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. Uczestnik oraz prelegent międzynarodowych konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej. Autor publikacji zamieszczanych w opiniotwórczych czasopismach stomatologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W swej codziennej praktyce specjalizuje się w leczeniu implantologicznym, zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz sterowanej regeneracji tkanek.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę

Zespół

Galeria

Call Now Button