Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: +48 22 660 38 00 recepcja@odent.pl

Chirurgia dla dzieci

happy little girl pointing her missing teeth in her hand

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej dla dzieci. Nasi chirurdzy wykonują różne zabiegi w jamie ustnej u dzieci. Są one zawsze wykonywane w bezbolesnym znieczuleniu miejscowym The Wand.

 

 

sm-4

W Centrum ODENT wykonujemy zabiegi chirurgiczne dla dzieci:

  • usuwamy zęby mleczne w komputerowym znieczuleniu The Wand
  • podcinamy wędzidełka wargi górnej, dolnej i języka

 

Zabieg podcięcia wędzidełka jest zabiegiem krótkim, dosłownie trwa kilka minut i zupełnie bezbolesnym, wykonywany elektrokoagulacyjnym nożem chirurgicznym, dzięki czemu podczas zabiegu nie leci krew. Podcięcie wędzidełka wykonuje się na zalecenie lekarza ortodonty, logopedy lub stomatologa dziecięcego,  aby zwiększyć ruchomość wargi dolnej, górnej lub języka, które często utrudniają mowę.  Zabieg podcięcia wędzidełka języka ma za zadanie zwiększyć ruchomość języka. Dziecko ze skróconym wędzidełkiem ma  problemy w wymowie głosek dziąsłowych, tj: sz, ż, cz, dż – mimo wielu ćwiczeń.

Podcinamy wędzidełka od 5 roku życia, ponieważ zabieg wymaga podania znieczulenia miejscowego (pod język lub wargę), co wiąże się z koniecznością współpracy małego pacjenta z lekarzem.

Showing first missing or loose teeth

 

Usuwanie zębów mlecznych jest zabiegiem, który w niektórych przypadkach jest konieczny: głęboka próchnica, utrudnione wyrzynanie zębów stałych. Pamiętajmy jednak, że o zęby mleczne należy dbać jak o stałe, ponieważ utrzymują one miejsce dla zębów stałych i dbają o prosty uśmiech w przyszłości.  

Cennik:

 

Wizyta adaptacyjna 100zł
Wypełnienie małe w zębie mlecznym 130zł
Wypełnienie duże w zębie mlecznym 150zł
Znieczulenie The Wand + żel znieczulający 60zł
Podcięcie wędzidełka wargi dolnej w znieczuleniu miejscowym The Wand 300zł
Podcięcie wędzidełka wargi górnej w znieczuleniu miejscowym The Wand 400zł
Podcięcie wędzidełka języka w znieczuleniu miejscowym The Wand 400zł
Lakowanie przedtrzonowców (1 ząb) 60zł
Lakowanie trzonowców (1 ząb) 70zł
Ekstrakcja zęba mlecznego w znieczuleniu The Wand 90zł

Aktualności:

 

02

Cze

Kategoria: Blog Promocje

Piękny, śnieżnobiały uśmiech w Twoim najpiękniejszym dniu! Wybielanie gabinetowe lampą Beyond – RABAT 300zł • Gabinetowe wybielanie zębów lampą BEYOND • Na zabieg skalingu i piaskowania zębów przed wybielaniem 15% zniżki Promocja trwa od 1 czerwca 2017r. do 31 sierpnia 2017r

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularz, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty. Usługi świadczymy w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.

Umów Wizytę

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych akcjach i promocjach zapisz się do newslettera.

[FM_form id="1"]