Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

Stomatologia dziecięca

Dzieci to Nasz największy skarb. Dbamy o to aby dziecko było zdrowe, miało piękne, zadbane i dopilnowane zęby. Samo mycie zębów u dziecka nie gwarantuje sukcesu, dlatego tak bardzo istotną rolę odgrywają systematyczne wizyty kontrolne u stomatologa.

W Centrum ODENT w Warszawie (ul. Duchnicka 3, Żoliborz) zatrudniamy lekarzy stomatologów, specjalizujących się w leczeniu dzieci. Każdy stomatolog dziecięcy z naszej kliniki to specjalista, którego cechuje duża cierpliwość, spokój i wielkie serce do pracy z dziećmi. Nasi lekarze potrafią dostrzec oraz zrozumieć reakcje i potrzeby małego Pacjenta, a ponieważ dziecko to nie jest „mały dorosły”, doskonale wiedzą, że podczas leczenia stomatologicznego dzieci wymagane jest specjalne podejście. Doskonale wiemy, że dobry dentysta dla dzieci to prawdziwy skarb, dlatego nasi lekarze cechują się empatią, dużym poczuciem humoru oraz wyczuciem, tak aby dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo podczas zabiegu.

Leczenie stomatologiczne u dzieci wykonujemy w bezbolesnym komputerowym znieczuleniu miejscowym The Wand. Nasz stomatolog dziecięcy zadba o to, aby wizyta była dla dzieci jak najbardziej przyjemna! Oferujemy dostępne dla dzieci plomby o różnych kolorach, które mały Pacjent może sobie wybrać wedle upodobania. Podczas leczenia zębów, dziecku wyświetlana jest bajka na monitorze nad fotelem stomatologicznym. Czeka na nich również pokój zabaw z wieloma atrakcjami: Playstation, TV z kanałami dziecięcymi, zabawki, tablica do pisania, książki i kolorowanki.
Oczywiście oprócz zapewniania odpowiedniej atmosfery, która pozwala pokonać strach małemu Pacjentowi, stomatolog dziecięcy musi zadbać również o profesjonalizm podczas wykonywanego zabiegu. W naszym Centrum Odent w Warszawie wszyscy specjaliści dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, a także posiadają do swojej dyspozycji najlepsze urządzenia oraz narzędzia, dzięki którym są w stanie wykonywać rozmaite zabiegi skutecznie i sprawnie. Dzięki temu każdy dentysta dla dzieci z naszej kliniki, cieszy się dużym zaufaniem najmłodszych Pacjentów!

Po każdej wizycie dziecko otrzymuje w nagrodę – prezent za dzielne zachowanie!

 

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularz, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę