Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

Wizyta adaptacyjna

Wizyta adaptacyjna

Pierwsza wizyta u stomatologa to duży stres dla dzieci, dlatego na początek proponujemy wizytę adaptacyjną dla dziecka i rodzica – to czas na zapoznanie się z gabinetem i lekarzem.


Pierwsza wizyta dla dziecka to stres nie tylko dla niego, ale także dla rodzica, który może mieć traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa związane z leczeniem zębów. Dlatego tak ważne jest pozytywne przekazanie dziecku informacji o zbliżającej się wizycie. Na rynku dostępne są książeczki, które w miły sposób opisują wizytę w gabinecie dentystycznym np. wizyta kaczuszki u stomatologa – pozwoli naszemu dziecku zapoznać się z nazwami przedmiotów stomatologicznych, które nie będą mu obce podczas wizyty.   Pierwszy kontakt ze stomatologiem, kształtuje nastawienie dziecka do dalszego leczenia stomatologicznego w jego przyszłym życiu. Proponujemy rodzicom, aby przychodzili z dziećmi do stomatologa, kiedy nie występuje żaden problem. Aby wizyta była miła, przyjemna i polegająca tylko na zaprezentowaniu zdrowych ząbków malucha.  
sm-5

Przebieg wizyty

Podczas wizyty adaptacyjnej lekarz stomatolog zapoznaje dziecko z gabinetem stomatologicznym. Pokazuje mu fotel stomatologiczny, jak się porusza, jak dmuchają powietrzem i wodą końcówki stomatologiczne, maseczkę, lusterko. Pokazuje dziecku jak prawidłowo myć zęby za pomocą olbrzymiej szczoteczki i dużych zębów.   Jest to miły czas dla dziecka i stomatologa, aby wzajemnie się poznać i zaplanować dalszą profilaktykę dbania o zęby.

Cennik:

 
Wizyta adaptacyjna 120zł
Wypełnienie małe w zębie mlecznym 200zł
Wypełnienie duże w zębie mlecznym 240zł
Znieczulenie The Wand + żel znieczulający 70zł
Podcięcie wędzidełka wargi dolnej w znieczuleniu miejscowym The Wand 500zł
Podcięcie wędzidełka wargi górnej w znieczuleniu miejscowym The Wand 500zł
Podcięcie wędzidełka języka w znieczuleniu miejscowym The Wand 500zł
Lakowanie (1 ząb) 100zł
Ekstrakcja zęba mlecznego w znieczuleniu The Wand 125zł-210zł

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularz, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty. Usługi świadczymy w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.

Umów Wizytę
Call Now Button