Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

lek. stom. Zofia Michalska - Odent

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.

Uzyskała tytuł specjalisty – I stopnia stomatologii ogólnej, a następnie II stopnia protetyki.  

Odbyła Podyplomowe Studia Psychologiczne - kierunek: doradca psychologa.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach związanych z tematyką stomatologii ogólnej, protetyki, dysfunkcji narządu żucia i psychologii kierując się holistycznym podejściem w leczeniu pacjenta.

Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu diagnostyki i leczenia chorób stawów skroniowo-żuchwowych, zaburzonej okluzji (zgryzu), dolegliwości bólowych głowy i szyi zdobywa od wielu lat uczestnicząc w licznych kursach i wykładach.

Od 5 lat należy do Study Club Amerykańskiej Akademii Spear Education zrzeszającej lekarzy stomatologów różnej specjalności. Stale pogłębia swoją wiedzę korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii.

Dyplomy:

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularza, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę

Zespół

Galeria

Call Now Button