Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

O nas

O nas - Barba Obłoj

Szanowni Państwo, nazywam się Barbara Obłoj i miło mi Państwa powitać na stronie internetowej naszego Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT.

 

Centrum powstało w celu zagwarantowania leczenia na najwyższym światowym poziomie. Najwyższą jakość usług stomatologicznych zapewnia wysoko wykwalifikowana kadra lekarska specjalizująca się w różnych dziedzinach stomatologii, ich bogate doświadczenie poparte jest licznymi szkoleniami i dyplomami.

 

Standard leczenia to również nowoczesne wyposażenie medyczne, aktualne z trendami światowymi i najnowszym stanem wiedzy.
W naszej placówce czeka na Państwa osiem nowoczesnych gabinetów, intymne poczekalnie, cyfrowa pracownia rentgenowska oraz pokój zabaw dla najmłodszych

 

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zarówno dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Ortodoncja i implantologia to nasza pasja, wieloletnie doświadczenie i zadowolenie pacjentów daje Państwu gwarancję, że jesteśmy czołowym Centrum Stomatologicznym w Warszawie.

 

Dbamy o indywidulane podejście do potrzeb pacjenta, o jego komfort i piękny uśmiech na twarzy.

 

Wierzymy, że Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT to klinika z sercem, to Klinika dla Ciebie!

 

 

podpis

Zespół

Galeria

Call Now Button