Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa

Wydawanie dokumentacji medycznej

Wydanie dokumentacji medycznej pacjenta w podmiocie leczniczym Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT Sp. z o.o.:

 

  • Na wniosek Pacjenta wydajemy dokumentację medyczną w przeciągu 14 dni od daty zgłoszenia/złożenia wniosku.
  • Wydanie kopii lub odpisu dokumentacji medycznej następuje na podstawie pisemnego wniosku pacjenta lub opiekuna prawnego na druku (druki do pobrania), złożonego osobiście w siedzibie Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT Sp. z o.o.

 

pdf-ico

WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INDYWIDUALNEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Rozmiar: 163 Kb  Fomat: pdf

 

Dokumentacja medyczna jest wydawana pacjentowi, opiekunowi prawnemu pacjenta oraz osobie upoważnionej przez Pacjenta. Upoważnienie osoby bliskiej do uzyskiwania informacji o stanie zdrowia i udzielonych świadczeniach zdrowotnych oraz do odbioru dokumentacji medycznej – pacjent wypełnia takie upoważnienie podczas pierwszej wizyty w Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT Sp. z o.o.

Umów się na wizytę

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach prosimy o kontakt z recepcją lub prosimy wypełnić poniższy formularz, a sami się z Państwem skontaktujemy. Wypełnienie formularza kontaktowego nie jest jednoznaczne z umówieniem wizyty.

Umów Wizytę

Nasz Magazyn


Nowości dentystyczne, informacje promocyjne, ciekawe artykuły i dużo więcej w naszym magazynie online. Pobierz już teraz!


Odent Gazetka 4

Odent Gazetka 4

Odent Gazetka 3

Odent Gazetka 2

Call Now Button