Do you have a question? Call us or write: Kontakt telefoczniny stomatologia Warszawa +48 22 660 38 00 Email stomatologia Warszawa recepcja@odent.pl

Twitter Stomatologia Odent Facebook stomatologia Odent Warszawa Instagram Odent Warszawa
Odent Warszawa Stomatologia

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT w Warszawie to miejsce, w którym dbamy o higienę jamy ustnej dorosłych i dzieci, zapewniając przy tym bardzo szeroki zakres usług. Nasze Centrum powstało po to, aby zapewniać leczenie na najwyższym światowym poziomie i dawać Pacjentom poczucie bezpieczeństwa – niezależnie od rodzaju czy stopnia skomplikowania zabiegu. Każdy stomatolog, ortodonta czy protetyk, pracujący w Naszej warszawskiej klinice, to specjalista z dużym doświadczeniem, który pozwoli Państwu uzyskać piękny uśmiech.

Nowoczesna stomatologia w Warszawie
Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT w Warszawie zapewnia usługi z zakresu stomatologii, ortodoncji, implantoprotetyki, endodoncji, protetyki, wybielania zębów, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych.

Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego z Państwa i skupienie się na Waszym problemie. Warszawski dentysta, ortodonta lub protetyk przeprowadzi kompleksowy wywiad, zaproponuje najlepsze rozwiązania i podejmie odpowiednie leczenie, dzięki któremu będziecie Państwo mogli wyeliminować jakikolwiek problem z uzębieniem. Stomatologia estetyczna, chirurgiczna i zachowawcą pozwolą zadbać nie tylko o zdrowe zęby, ale również o pewność siebie i piękny uśmiech.

Każdy nasz dentysta w Warszawie działa zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami w leczeniu schorzeń jamy ustnej, a w przeprowadzaniu nowoczesnych zabiegów, pomaga nam osiem doskonale wyposażonych gabinetów, a także cyfrowa pracownia rentgenowska. Aby zapewnić najwyższy komfort Pacjentom nie tylko w czasie zabiegu, zadbaliśmy również o intymne poczekalnie, a nawet pokój zabaw dla najmłodszych. Wszystko to pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Czytaj więcej

Ask for contact

Fill in your data and we will contact you.

Centre of Orthodontics
and Implantology

KML

OUR CLINIC

Duchnicka

contact-addr
ul. Duchnicka 3 Defabryka, building 4, entrance A. Warszawa
22 660 38 00
Openning hours: mon.-fr. 8.00-21.00 saturday 8.00-15.00.
contact-wificontact-carcontact-tvcontact-ps

Services

Implant prosthetics About

ODENT Centre offers implant-supported restorations which ensure enhanced and durable aesthetic effect and restore correct mastication.

More Implant prosthetics
Implantology About

We offer state-of-the-art dental implants to restore the natural functions of the missing teeth and regain the aesthetics of the dentition. Visit us at our implant clinic in Warsaw.

More Implantology
periodontologia
Periodontology About

We provide a comprehensive treatment of chronic periodontitis based on the most recent advancements and long-standing experience.

More Periodontology
zabiegi higienizacyjne - skaling i piaskowanie
Dental prophylaxis About

We offer professional dental prophylaxis treatments: scaling, sand-blasting and fluoride treatment. We employ the best paediatric dentists in Warsaw.

More Dental prophylaxis

Paediatric dentistry

Centrum ODENT to klinika przyjazna dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty stomatologicznej przeznaczonej dla dzieci. Gwarantujemy, że każde dziecko będzie się u nas czuło dobrze i swobodnie, a leczenie nie będzie wiązało się z bólem i stresem! Dentysta dla dzieci w naszym warszawskim gabinecie to specjalista, który jest w stanie zająć się każdym problemem dziecka i sprawić, że zapamięta ono wizytę w ODENT jako przyjazną i bezbolesną.

dentysta warszawa
dentysta warszawa dla dzieci
dentysta dla dzieci

Jak leczymy młodych Pacjentów?

W Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT dbamy o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie. Z tego też powodu o skuteczne leczenie dba dentysta dziecięcy o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu, korzystający z nowoczesnych narzędzi i sprzętów, w tym najlepszego znieczulenia komputerowego The Wand. Kluczem do sukcesu jest również stworzenie młodym Pacjentom odpowiednich warunków leczenia – dostosowaliśmy więc gabinet do ich potrzeb, a także stworzyliśmy pokój zabaw z licznymi atrakcjami. Dzięki niemu dziecko będzie mogło bez stresu zaczekać na wizytę albo zrelaksować się już po przeprowadzonym zabiegu.

Kluczowa dla leczenia stomatologicznego lub ortodontycznego w Warszawie jest wizyta adaptacyjna, która pozwala maluchowi poznać bliżej pracę dentysty dla dzieci, a także oswoić się z gabinetem. Taka wizyta powinna mieć miejsce bardzo wcześnie – jeszcze przed pojawieniem się jakichkolwiek problemów. Dzięki temu stomatolog dziecięcy stanie się dla malucha osobą godną zaufania i nie będzie problemów z leczeniem stomatologicznym w późniejszym okresie

Jakie usługi świadczy dentysta dla dzieci w Warszawie?

  • Wypełnianie w zębie mlecznym
  • Podcięcie wędzidełka wargi dolnej i górnej
  • Podcięcie wędzidełka języka
  • Lakowanie trzonowców i przedtrzonowców
  • Ekstrakcję zęba mlecznego
  • Profilaktykę

Oczywiście wszystkie zabiegi, mogące wywołać ból czy dyskomfort, wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości znieczulenia miejscowego The Wand. Zapewniamy również leczenie ortodontyczne, ustalając kompleksowy plan leczenia, zakładając aparat ortodontyczny i zapewniając kontrolę leczenia w trakcie całego procesu. Zapraszamy do kontaktu i wizyty w Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT – ortodonta i dentysta w Warszawie są do dyspozycji Państwa i Waszych pociech!Kompleksowe leczenie ortodontyczne w Warszawie

Nasze Centrum Ortodonci i Implantologii ODENT w Warszawie to nie tylko usługi wykwalifikowanych dentystów, ale również ortodontów, którzy są w stanie zapewnić Państwu kompleksowe leczenie ortodontyczne. Ortodoncja jest dziedziną, która pozwala wyeliminować wiele problemów ze zgryzem oraz uzębieniem i przywrócić Państwo komfort oraz wysoką jakość codziennego życia.

Kiedy leczenie ortodontyczne może okazać się niezbędne?

Oczywiście nasz warszawski ortodonta pomoże również najmłodszym Pacjentom, w przypadku których mogą dodatkowo dochodzić problemy związane z asymetrią rysów twarzy, wysuniętą lub cofniętą brodą, czy też nadmiernym oddychaniem ustami. Wystarczy więc zgłosić się do naszego warszawskiego Centrum, a dentysta sprawdzi stan uzębienie i, w przypadku stwierdzenia problemu ortodontycznego, zostaną podjęte dalsze kroki, związane z leczeniem.

Jak przebiega leczenie ortodontyczne w ODENT?

Contact

News

Nasza siedziba

Odent - Stomatologia Warszawa

ul. Duchnicka 3
(na terenie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej - Żoliborz)
Defabryka, budynek 4, entrance A.
Warszawa

Stomatologia Warszawa kontakt
Odent dentysta Warszawa Email
Odent stomatolog Warszawa godziny pracy

Opening hours:
mon.-fr. 7.00-21.00
saturday 8.00-15.00

Odent Mapa
Kontakt Odent Warszawa
Odent WiFi Parking Pogotowie stomatologiczne Warszawa TV PS
Blog Odent PL
Call Now Button